مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات پکیج

مهم نیست پکیج خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات پکیج را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

خدمات تخصصی در حداقل زمان

تکنسین‌های مجرب اوستا سرویس در همسایگی شما حضور دارند. امکان ارائه خدمات سریع با استفاده از کاربلدترین سرویس‌کاران در همان روز نیاز شما میسر است.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

حق‌الزحمه دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت کامل اوستا سرویس است. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه‌ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

گارانتی خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

Image

تعمیرپکیج

امروزه روز به دلیل استفاده از پکیج و محوری بودن آن در منازل و همچنین به وجود آمدن اشکالات و ایرادات فنی برای قطعات پکیج به خاطر وجود املاح زیاد در آب های مصرفی در شهر ها و همچنین افت ولتاژ بعضی از منازل و یا پایان یافتن عمر بعضی از اجزاء ممکن است دستگاه با خرابی مواجه شود و عدم در دسترس بودن دستگاه برای مشتریان مشکلات عدیده ای را ایجاد میکند.
ممکن است این عیب ها شامل ارور دادن دستگاه ، سرو صدای زیاد پکیج ، روشن نشدن شعله شمعک و همچنین نشتی آب و ... باشد.
تکنسین ها و کارشناسان ما در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور یافته و با کارشناسی مشکل و با ارائه مشاوره در زمینه ی حل خرابی و همنین استفاده صحیح شما را یاری میرساند. در نظر داشته باشید که همه ی خدمات شرکت ما با نازل ترین قیمت ها و با داشتن گارانتی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم میباشد.

Image

نصبپکیج

باید در نظر داشته باشیم که نصب پکیج ظرافت ها و حساسیت های خاصی را دارا میباشد و باید اینکار توسط افراد حرفه ای و تکنسین های مجرب انجام شود.
جزئیات نصب پکیج در مراحل اولیه نیاز به کارشناسی دقیق و رعایت کردن مواردی که عملکر پکیج بالاترین بازدهی را داشته باشد و همچنین عدم نصب صحیح باعث مشکلاتی برای خود پکیج و همچنین جان اشخاص میشود.
در ابتدا باید محل نصب پکیج کارشناسی انجام شود.
برای احتراقی که پکیج رخ میدهد باید محلی را انتخاب کنیم که اکسیژن کافی وجود داشته باشد و همچنین معمولا پکیج روی دیوار نصب میشود که باید دیوار از استحکام لازم برخوردار باشد.
باید در نظر داشت ظرفیت سنجی پکیج نسبت به محیط مورد استفاده مناسب باشد و مهم ترین قسمت دودکش قرار گرفته در ساختمان میباشد.
متخصصین و تکنسین های شرکت ما در اسرع وقت و به صورت کارشناسی و با نازل ترین هزینه ها نصب پکیج شما را انجام میدهند به طوری که مشتری از لوله کشی پکیج و آب بندی اتصالات خاطر آسوده باشند.

Image

سرویسپکیج

یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین سیستم های گرمایشی در کشور پکیج های دیواری میباشد که به دلیل عمر طولانی به سیستم های گرمایشی دیگر و همچنین هزینه های نگهداری پایین تر پر طرفدار است .
ولی باید در نظر داشت که به دلیل استفاده نامناسب دستگاه و همچنین بروز ایرادات کوچک که به مرور زمان ایرادات فنی در دیگر قطعات دستگاه به وجود می آورد ممکن است هزینه های زیادی مشتریان متحمل شوند.
با استفاده از سرویس های دوره ای که به صورت سالیانه انجام میشود باعث میشود که اختلالات کوچک دستگاه ضربه ای به دیگر قطعات نزند و با سرویس های دوره ای از هزینه های سنگین جلوگیری میکنیم.
شرکت ما با وجود تکنسین ها و کارشناسان خبره در زمینه سرویس پکیج در محل کار یا منزل شما حضور میابند که این امر در اسرع وقت انجام میگیرد که با نازل ترین هزینه ها میتوانید از خسارت های بزرگ تر و هزینه بر جلوگیری نمایید.

فهرست مدلها و برندهای تعمیرات پکیج

برند و مدل های پکیج

تعمیرات پکیج بوش - Bosch

ثبت آنلاین درخواست تعمیرات

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

ثبت آنلاین درخواست تعمیرات

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

مناطق تحت پوشش

استان البرزکرجاندیشهشهر قدسشهریارفردیسکمال شهرمحمد شهرماهدشتصفا دشتسیمین دشتمهر شهرمهرشهر فاز1مهرشهر فاز2مهرشهر فاز3مهرشهر فاز4گوهردشتیوسف آباد قوامگرم درهشهرک جهان نماشهرک سپهرهشتگردشهر جدید هشتگردجاده مخصوص کرججاده قدیم کرجبرغانکردانچهارباغکلاکواریششهرک صنعتی نظر آبادواریانمشکین دشتباغستانجهانشهرعظیمیهحیدر آبادحسن آبادحسین آبادگلشهر45 متری گلشهرحصارکمیان جادهباغستان غربیدهقان ویلا اولدهقان ویلا دومسه راه گوهردشتشاه عباسیبلوار شوراخلج آبادحصارمیدان بلالمیدان توحیدمیدان کرجمیدان امام حسینچهار راه مصباحهفت تیرطالقانیاوقافیارجائی شهرمحمود آبادشاهین ویلاقلمبنیادجواد آبادسوفی آبادبهارمهر ویلاخیابان قزوینسرم سازیالمهدیطاووسیهسهیلیهسنقر آبادرامجینسرخابکوهسارآجین دوجینملک آبادشهرک صنعتی صفا دشتملاردسرآسیاباندیشه فاز1اندیشه فاز2اندیشه فاز3اندیشه فاز4اندیشه فاز5سعید آبادکوی بهروزشهرک دانشگاهنوجانفرودگاه پیامکیان مهرقزلحصارشهرک بهارستاناشتراکیپیروزیبهشتیخرم دشتچمرانگلدشتپیشاهنگیشهرک راضیحصارک بالاحصارک پایینشهرک ظفرشهرک اوجشهرک 350 متریکوی قائمکوی کارمندان جنوبیکوی کارمندان شمالیاسلام آبادشهرک فهمیدهاصفهانیاقلمستانکوی اتحادکوی امامیهکرج نوشهرک دریااکبرآبادزعفرانیهتهران دشتاتمسفرقلعه حسن خاناتوبان تهران - کرجغرب تهرانسعادت آبادشهرک غربآریا شهرفلکه اول صادقیهفلکه دوم صادقیهشهرک آپاداناشهرک اکباتانتهرانسرخلیجچیتگردریاچه چیتگرشهرک گلستانخلیج فارس شماره 1خلیج فارسی شماره 2مهرآبادامیر آبادسعادتیهکوهکمرزدارانستارخانشهید گلابجنت آباد شمالیجنت آباد مرکزیجنت آباد جنوبیایران خودروشهرانباکریستاریشهرزیباوردآوردتهراناتوبان تهران – قزویناتوبان کرج – قزوینجاده قدیم کرج – قزوینجاده قدیم قزوین – کرجشهرک طاووسیهشهرک سهیلیه

ارائه خدمات سرویس ، تعمیر و فروش تمامی برندها

 • 01
 • 010
 • 011
 • 012
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09

کلیه حقوق محفوظ و متعلق است به اوستا سرویس

درودهای بسیار، در خدمت شما هستیم

گفتگو در واتساپ
Close and go back to page