مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات درب های اتوماتیک و ریموت دار

مهم نیست درب های اتوماتیک و ریموت دار خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات درب های اتوماتیک و ریموت دار را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

خدمات تخصصی در حداقل زمان

تکنسین‌های مجرب اوستا سرویس در همسایگی شما حضور دارند. امکان ارائه خدمات سریع با استفاده از کاربلدترین سرویس‌کاران در همان روز نیاز شما میسر است.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

حق‌الزحمه دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت کامل اوستا سرویس است. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه‌ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

گارانتی خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

Image

تعمیر درب هایاتوماتیک و ریموت دار

اگر در یک روز درب ریموت دار و اتوماتیک شما با اشکال مواجه شود ممکن است شما را به زحمت بیاندازد و یا سطح امنیتی ساختمان شما دچار ضعف شود و همچنین ممکن است بعضی از مشتریان افراد کم توان و سالخورده باشند که به دلیل سنگینی درب های پارکینگ توان باز و بسته کردن درب پارکینگ برای آنها سخت باشد و یا خارج کردن درب اتوماتیک به حالت دستی به دلیل نداشتن آگاهی سخت و یا غیر ممکن باشد.
کارشناسان و تکنسین های شرکت ما در سریع ترین زمان در محل حضور پیدا کرده و با نازلترین قیمت ها و در اولویت با تعمیر قطعات به علت کم کردن هزینه مشتری و همچنین تعمیرات برد در محل انجام می پذیرد.

Image

نصب درب هایاتوماتیک و ریموت دار

درب های اتوماتیک و ریموت دار امروزه برای اینکه موجب بالا رفتن و ارتقا سطح امنیتی ساختمان میشود و به علت سهولت کار طرفداران زیادی در بین مشتریان عزیز دارد ، به گونه ای که میشود گفت تا سالهای آینده تمام درب های پارکینگ ها از نوع ریموت دار و اتوماتیک میشوند.
از جمله درب های ریموت دار میشود به 4 نوع ؛ یک لنگه ، دو لنگه ، کشویی و لولایی و زیرسقفی تقسیم بندی کرد.
کارشناسان و متخصصان ما در این زمینه به یاری شما خواهند آمد و بهترین نوع درب مورد استفاده را بر اساس نیاز شما به شما پیشنهاد می کنند.
کارشناسی این کار به صورت رایگان میباشد و بعد از نصب این امر با نازلترین قیمت و در اسرع وقت برای شما انجام می پذیرد.

Image

سرویس درب هایاتوماتیک و ریموت دار

در مواقعی روزانه شما از درب های اتوماتیک خود به راحتی استفاده میکنید و هیچ گونه مشکلی ندارد ممکن است ایرادات جزئی به خاطر استهلاک قطعات و همچنین مصرفی بودن قطعات به طور مثال باتری ریموت کنترل به وجود آید که ممکن است در دراز مدت دیگر قطعات را مورد آسیب قرار دهد.
به طور مثال ممکن است ریموت درب پارکینگ خراب شود و یا ریموت گم شود و یا جک درب اتوماتیک از ریگلاژی خارج شده باشد و یا کلید آزاد کن درب اتوماتیک گم شده باشد و یا در بعضی اوقات برای درب های اتوماتیک باتری دار نیاز هست که باتری آن خالی شود یا به اصطلاح دشارژ شود تا از عمر باتری درب اتوماتیک کم نشود.
متخصصان و تکنسین های شرکت ما در اسرع وقت حضور پیدا کرده و همه ی مسائل و نحوه ی نگهداری را به مشتریان آموزش می دهند و یا اگر مشکلی باشد با نازل ترین قیمت ها و در محل آن را مرتفع می سازد

فهرست مدلها و برندهای تعمیرات درب های اتوماتیک و ریموت دار

برند و مدل های درب های اتوماتیک و ریموت دار

تعمیرات درب های اتوماتیک و ریموت دار آلدو - Aldo

ثبت آنلاین درخواست تعمیرات

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

ثبت آنلاین درخواست تعمیرات

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

مناطق تحت پوشش

استان البرزکرجاندیشهشهر قدسشهریارفردیسکمال شهرمحمد شهرماهدشتصفا دشتسیمین دشتمهر شهرمهرشهر فاز1مهرشهر فاز2مهرشهر فاز3مهرشهر فاز4گوهردشتیوسف آباد قوامگرم درهشهرک جهان نماشهرک سپهرهشتگردشهر جدید هشتگردجاده مخصوص کرججاده قدیم کرجبرغانکردانچهارباغکلاکواریششهرک صنعتی نظر آبادواریانمشکین دشتباغستانجهانشهرعظیمیهحیدر آبادحسن آبادحسین آبادگلشهر45 متری گلشهرحصارکمیان جادهباغستان غربیدهقان ویلا اولدهقان ویلا دومسه راه گوهردشتشاه عباسیبلوار شوراخلج آبادحصارمیدان بلالمیدان توحیدمیدان کرجمیدان امام حسینچهار راه مصباحهفت تیرطالقانیاوقافیارجائی شهرمحمود آبادشاهین ویلاقلمبنیادجواد آبادسوفی آبادبهارمهر ویلاخیابان قزوینسرم سازیالمهدیطاووسیهسهیلیهسنقر آبادرامجینسرخابکوهسارآجین دوجینملک آبادشهرک صنعتی صفا دشتملاردسرآسیاباندیشه فاز1اندیشه فاز2اندیشه فاز3اندیشه فاز4اندیشه فاز5سعید آبادکوی بهروزشهرک دانشگاهنوجانفرودگاه پیامکیان مهرقزلحصارشهرک بهارستاناشتراکیپیروزیبهشتیخرم دشتچمرانگلدشتپیشاهنگیشهرک راضیحصارک بالاحصارک پایینشهرک ظفرشهرک اوجشهرک 350 متریکوی قائمکوی کارمندان جنوبیکوی کارمندان شمالیاسلام آبادشهرک فهمیدهاصفهانیاقلمستانکوی اتحادکوی امامیهکرج نوشهرک دریااکبرآبادزعفرانیهتهران دشتاتمسفرقلعه حسن خاناتوبان تهران - کرجغرب تهرانسعادت آبادشهرک غربآریا شهرفلکه اول صادقیهفلکه دوم صادقیهشهرک آپاداناشهرک اکباتانتهرانسرخلیجچیتگردریاچه چیتگرشهرک گلستانخلیج فارس شماره 1خلیج فارسی شماره 2مهرآبادامیر آبادسعادتیهکوهکمرزدارانستارخانشهید گلابجنت آباد شمالیجنت آباد مرکزیجنت آباد جنوبیایران خودروشهرانباکریستاریشهرزیباوردآوردتهراناتوبان تهران – قزویناتوبان کرج – قزوینجاده قدیم کرج – قزوینجاده قدیم قزوین – کرجشهرک طاووسیهشهرک سهیلیه

ارائه خدمات سرویس ، تعمیر و فروش تمامی برندها

 • 01
 • 010
 • 011
 • 012
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09

کلیه حقوق محفوظ و متعلق است به اوستا سرویس

درودهای بسیار، در خدمت شما هستیم

گفتگو در واتساپ
Close and go back to page