مرکز تخصصی نصب، سرویس، تعمیرات آیفون تصویری

مهم نیست آیفون تصویری خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات آیفون تصویری را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.

خدمات تخصصی در حداقل زمان

تکنسین‌های مجرب اوستا سرویس در همسایگی شما حضور دارند. امکان ارائه خدمات سریع با استفاده از کاربلدترین سرویس‌کاران در همان روز نیاز شما میسر است.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

حق‌الزحمه دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت کامل اوستا سرویس است. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه‌ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

گارانتی خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

Image

تعمیراتآیفون تصویری

معمولا بزرگترین و رایج ترین مشکل در تمامی آیفون باز نکردن درب می باشد ولی تنها این مشکل نیست بلکه مشکلاتی نظیره : خش خش کردن آیفون و صدای نامناسب ، واضح نبودن تصویر در مانیتور ، یا اخلال در رنگ صفحه مانیتور و یا امکان اتصالی کردن و زنگ نخوردن آیفون هم می تواند رخ دهد.
همچنین خدمات دیگری را شرکت در راستای کمک به مشتریان انجام میدهد.

 • سرویس و تعمیر انواع در بازکن های برقی
 • راه اندازی و نصب سرویس کلیه برندهای آیفون تصویری
 • نصب پنل آیفون برای انواع مدل های در بازکن
 • رفع ایراد تصویر و صدا در آیفون تصویری
 • سیم کشی آیفون تصویری
 • عیب یابی آیفون تصویری و رفع اتصالی

کارشناسان و متخصصین شرکت ما تمامی این خدمات را در اسرع وقت و با نازل ترین قیمت در محل کار یا منزل شما انجام می دهند.

Image

نصبآیفون تصویری

آیفون تصویری این روزها یکی از مهم ترین نیازهای یک زندگی مدرن می باشد امروزه مردم میتوانند با داشتن یک آیفون تصویری امنیت و حفظ حریم خصوصی خود را در یک ساختمان تا حد زیادی افزایش دهند.
نصب آیفون های تصویری تا حدودی با یکدیگر متفاوت می باشند مثلا نصب آیفون تصویری سیمارن با پاناسونیک متفاوت است.
مهم ترین بخش در نصب آیفون تصویری سیم کشی می باشد که باید به صورت اصولی و طبق نقشه کشی سیم کشی آیفون صوتی و تصویری انجام شود که در این راستا برقکاری که سیم کشی و نصب آیفون صوتی و تصویری شما را بر عهده دارد باید دارای تجربه و مهارت کافی باشد که کارشناسان و تکنسین های شرکت ما این وظیفه مهم را با نازل ترین قیمت و در اسرع وقت در محل کار یا منزل شما انجام می دهند.

Image

آموزشآیفون تصویری

آیفون های تصویری به صورت کلی از نظر کار کرد به 2 قسمت تقسیم می شوند:

 • آیفون های آنالوگ
 • آیفون های دیجیتال

آیفون های آنالوگ :
آیفون هایی هستند که بیشتر مردم با آن ها آشنایی دارند به دلیل اینکه در بیشتر آپارتمان های کوچک از این نوع آیفون استفاده می شود در این نوع آیفون روی نمای بیرونی این ساختمان پنلی قرار گرفته که در روی آن به ازای هر واحد آپارتمان دکمه ای تعبییه شده و شخص مراجعه کننده باید دکمه مربوط به آن واحد را فشار دهد و استفاده از آیفون های آنالوگ در برج ها و آپارتمان های بیش از 30 واحد به احتمال زیاد باعث بروز مشکلاتی می شود مانند زنگ های مربوط به واحد های مختلف .

آیفون تصویری دیجیتال :
آیفون تصویری دیجیتال مانند آیفون تصویری آنالوگ دارای یک پنل در قسمت ورودی ساختمان است اما این پنل با پنل آیفون آنالوگ متفاوت است و تفاوت آن در این است که به ازای هر واحد روی آن دکمه ای قرار نمی گیرد و برای این که دکمه زیادی روی پنل قرار نگیرد از 9 دکمه اصلی روی پنل این گونه آیفون ها استفاده می شود که از صفر تا 9 نام گذاری شده و به هر واحد یک کد اختصاص داده می شود و تنها کافی است شخص مراجعه کننده که مربوط را وارد کند تا تصویر و صدای او به دستگاه داخل واحد مربوطه ارسال میشود.

فهرست مدلها و برندهای تعمیرات آیفون تصویری

برند و مدل های آیفون تصویری

تعمیرات آیفون تصویری آلدو - Aldo

ثبت آنلاین درخواست تعمیرات

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

ثبت آنلاین درخواست تعمیرات

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

مناطق تحت پوشش

استان البرزکرجاندیشهشهر قدسشهریارفردیسکمال شهرمحمد شهرماهدشتصفا دشتسیمین دشتمهر شهرمهرشهر فاز1مهرشهر فاز2مهرشهر فاز3مهرشهر فاز4گوهردشتیوسف آباد قوامگرم درهشهرک جهان نماشهرک سپهرهشتگردشهر جدید هشتگردجاده مخصوص کرججاده قدیم کرجبرغانکردانچهارباغکلاکواریششهرک صنعتی نظر آبادواریانمشکین دشتباغستانجهانشهرعظیمیهحیدر آبادحسن آبادحسین آبادگلشهر45 متری گلشهرحصارکمیان جادهباغستان غربیدهقان ویلا اولدهقان ویلا دومسه راه گوهردشتشاه عباسیبلوار شوراخلج آبادحصارمیدان بلالمیدان توحیدمیدان کرجمیدان امام حسینچهار راه مصباحهفت تیرطالقانیاوقافیارجائی شهرمحمود آبادشاهین ویلاقلمبنیادجواد آبادسوفی آبادبهارمهر ویلاخیابان قزوینسرم سازیالمهدیطاووسیهسهیلیهسنقر آبادرامجینسرخابکوهسارآجین دوجینملک آبادشهرک صنعتی صفا دشتملاردسرآسیاباندیشه فاز1اندیشه فاز2اندیشه فاز3اندیشه فاز4اندیشه فاز5سعید آبادکوی بهروزشهرک دانشگاهنوجانفرودگاه پیامکیان مهرقزلحصارشهرک بهارستاناشتراکیپیروزیبهشتیخرم دشتچمرانگلدشتپیشاهنگیشهرک راضیحصارک بالاحصارک پایینشهرک ظفرشهرک اوجشهرک 350 متریکوی قائمکوی کارمندان جنوبیکوی کارمندان شمالیاسلام آبادشهرک فهمیدهاصفهانیاقلمستانکوی اتحادکوی امامیهکرج نوشهرک دریااکبرآبادزعفرانیهتهران دشتاتمسفرقلعه حسن خاناتوبان تهران - کرجغرب تهرانسعادت آبادشهرک غربآریا شهرفلکه اول صادقیهفلکه دوم صادقیهشهرک آپاداناشهرک اکباتانتهرانسرخلیجچیتگردریاچه چیتگرشهرک گلستانخلیج فارس شماره 1خلیج فارسی شماره 2مهرآبادامیر آبادسعادتیهکوهکمرزدارانستارخانشهید گلابجنت آباد شمالیجنت آباد مرکزیجنت آباد جنوبیایران خودروشهرانباکریستاریشهرزیباوردآوردتهراناتوبان تهران – قزویناتوبان کرج – قزوینجاده قدیم کرج – قزوینجاده قدیم قزوین – کرجشهرک طاووسیهشهرک سهیلیه

ارائه خدمات سرویس ، تعمیر و فروش تمامی برندها

 • 01
 • 010
 • 011
 • 012
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09

کلیه حقوق محفوظ و متعلق است به اوستا سرویس

درودهای بسیار، در خدمت شما هستیم

گفتگو در واتساپ
Close and go back to page